Firma została zarejestrowana w 1991roku, początkowo jako zakład produkujący końcówki kablowe do kabli.

Po kilku latach nawiązane kontakty z odbiorcami i dystrybutorami branży elektrycznej zaowocowały przekształceniem w handel hurtowy i detaliczny materiałami elektrycznymi.

Pierwszymi partnerami, z którymi  blisko współpracowaliśmy były firmy posiadające w swojej ofercie nasze końcówki tj: Ergom, Zaroń, Pokój. W kolejnych latach podpisaliśmy indywidualne umowy między innymi z: Radpol, Astat, GPH Nexsans, Erko Haupa mając do dyspozycji Ich potencjał produkcyjny i materiały przez Nich sprowadzane.

Istotnym elementem dla naszej firmy jest duży asortyment końcówek standardowych,ale i takich, które stale mamy w swojej ofercie mimo, iż zaprzestaliśmy ich produkcji.

Dysponować narzędziami do zaprasowania końcówek,nożycami  do cięcia kabli,wyposażeniem dla elektryków do 1000V po to, aby można było wybrać między firmami; Klauke, Knipex, Haupa Banaszak Ergom Erko Gph zamawiając bezpośrednio u nich lub sprowadzając z zagranicy z firmy Heinz Hesse KG.

W 2014 roku przystąpiliśmy do grupy hurtowni Elektro Omega powiększając znacznie asortyment i dostępność artykułów elektrycznych w lepszych cenach dla naszych odbiorców.